Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Azerbaycan

Azerbaycan satılık emlak

Azerbaycan, eski bir Sovyet Cumhuriyeti, Hazar Denizi ve Kafkasya ile sınır komşusu, Asya ve Avrupa ile birleşiyor. Doğuda Hazar Denizi, kuzeyde Rusya, batıda Gürcistan ve Ermenistan ile güneyde İran ile sınır komşusudur. Başkent Bakü, Şirvanşahlar Sarayı'na, on beşinci yüzyıla dayanan bir kraliyet konutuna ve şehir silüetine hakim olan antik Bakire Kulesi'ne ev sahipliği yapan Eski Kent'in ortaçağ tahkimatı ile ünlüdür.

Azerbaycan'da satılık emlak ile ilgileniyorsanız, gayrimenkul piyasası hakkındaki raporumuzu okumak daha iyidir. Azerbaycan'da hem konut mülkleri, ofisler ve oteller, altyapı ve satılık mülkler için inşaat sektörü, Azeri hükümetinin iddialı hedefleri sayesinde önemli yatırım fırsatları sunmaktadır. İnşaat sektörü krize kadar Azerbaycan ekonomisi için itici bir sektör olmuştur, aslında 2011 yılında% 8'den 2015'te% 12,1'e yükselen ülkenin GSYİH'sına artan yüzde katkısının bir göstergesidir. ekonomik durgunluk, ekonominin ikinci sektörü olan inşaat sektöründeki yavaşlamadan kaynaklanmaktadır. Bu yılın Nisan ayında Bakü'nün emlak piyasasında fiyatlar Mart ayına göre% 2,49 arttı.

Azerbaycan'da son bir aydır satılık emlak fiyatlarındaki artış neredeyse tüm pazar segmentlerini etkiledi. Birincil emlak piyasasında fiyatlar% 3.98, ikincil piyasada fiyatlar% 3.44, arazi piyasasında fiyatlar% 1.06 ve kira piyasasında fiyatlar% 0, 39 oranında arttı.

Nisan 2018'de Bakü'nün emlak piyasasında fiyatlar geçen yılın aynı dönemine göre% 0,87 azaldı. Azalışın başlıca nedeni Bakü'de satılık ticari emlak pazarındaki fiyatların düşmesidir.

Emlak piyasası bir istikrar eğilimi göstermektedir ve yıl sonunda piyasada% 6 büyüme beklenmektedir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 37524

Satilik Bar/Restoran/Gece kulübü, Azerbaycan, Aran, Göyçay, Göyçay

1,064,654.19TRY
Satilik
Bar/Restoran/Gece kulübü

10000 m²
Hazır biznes!tecili satılır.cok aşağı fiyata satılır.Reatoran toy,nişan, doğum günü,və s. Xidmətdə.meyve bahcesi,pivenoy,təndir hane,daş arası kebabla...
Cod. 2857

Satilik Villa, Azerbaycan, Baku, Baku, center

1,918,784.70TRY
Satilik
Villa

200 m²
Merkeze yakın Bakü'de satılık emlak. Kaliteli ev.
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB